'Арсенал' міг краще!!!

Лондонський Арсенал продовжує свою безпрограшну серію, у них є сили боротися і збільшувати свій результат.

шкодран мустафі

Шкодран Мустафі

Арсенал починав свій сезон не дуже впевнено, перші два матчі грав з командами, які готові виривати перемоги за всяку ціну. Йдеться про командах “Ман Сіті” і “Челсі”.

Перший тайм проти команди “Манчестер Сіті” був провалений, оборона нічого не могла зробити ні з передачами, ні з проходами Стерлінга, який на 13 хвилині провів серію помилкових рухів і ударом з-під захисників забив гол. Навіть після гола “Арсенал” не міг включиться в гру, коли противники продовжували тиснути і завдавати ударів. З першого погляду другий тайм почався успішно для “Арсеналу”, високий пресинг давав плоди, у Ляказетта були моменти в яких потрібно було забивати, але блискавичні атаки “Ман Сіті” принесли ще один гол, було проведено цікаву комбінацію на фланзі після чого, пас на 11 метрову позначку і м’яч у воротах, Бернардо Сілва відправив його в дев’ятку. За підсумком “Арсенал” 0: 2 “Ман Сіті”.

Матч з “Челсі” був просто феєрією промахів, у “Арсеналу” були всі шанси на перемогу, Обамеянг поховав перемогу “Арсеналу”, два забивних моменту в різних таймах і немає, то неточно, то слабо. Гра була емоційна, море голів, втрачених моментів. Азар завжди був чудовий, він вийшов в середині другого тайму і навів галасу, а “Арсеналу” і відповісти було нічим. Три образливих промаху на початку матчу поховали команду.

Далі матчі проходили з менш іменитими клубами і збирати перемоги для “Арсеналу” була не така важка задача. Матчі з “Кардіфф Сіті” і “Уотфорд”, були одні з найбільш трудних. В основному забивали Ляказет і Обамеянг у них по 4 голи, 2 голами відзначився Озіл. Команда може забирати ще два матчі в свою скарбничку, це матч з “Лестер” і матч з “Крістал Пелес”, але ось матч 11 туру проти команди “Ліверпуль” буде дуже складним.

Загалом команда “Арсенал” зобов’язана після 10 туру мати 8 перемог поспіль, хоча могла мати 9, якби безлічі образливих промахів проти “Челсі” не було.