'Барселона' уникла поразки в матчі з 'Реалом' в Кубку Іспанії

«Барселона» вдома зіграла внічию з «Реалом» в першому матчі півфіналу Кубка Іспанії. Зустріч у відповідь відбудеться 27 лютого в Мадриді

«барселона» уникла поразки в матчі з «реалом» в кубку іспанії.

Перший півфінальний матч Кубка Іспанії між «Барселоною» і «Реалом» завершився внічию - 1: 1. Зустріч пройшла на стадіоні «Камп Ноу» в столиці Каталонії. Судив гру головний арбітр Матеу Лаос.

Гості вийшли вперед вже на самому початку зустрічі. Вінісіус Жуніор з лівого краю штрафного зробив подачу на дальній кут воротарського майданчика, Жорді Альба в високому стрибку не дістався до м’яча, поступившись ним Каріму Бензема. Після прострілу французького нападника на лінію воротарського Лукас Васкес випередив Клемана Лангле і підставив ногу, пробивши повз Марка-Андре тер Штегена в дальній нижній кут воріт.

«Барселона» зрівняла рахунок на 58-й хвилині. Філіпа Коутіньйо вивів Альбу один на один з Кейлор Навас, але захисник не зміг переграти голкіпера. М’яч відскочив до Луїса Суареса, який закрутив його в ворота, потрапивши в штангу. На добивання першим встиг Малком, який пробив повз голкіпера.

В середині другого тайму в гру вступив капітан каталонського клубу Ліонель Мессі. Він не потрапив до стартового складу через травму, отриману в матчі останнього туру чемпіонату Іспанії проти «Валенсії» (2: 2). За проведені на полі 30 хвилин, включаючи доданий арбітром час, аргентинець кілька разів проривався до воріт, бив зі штрафного в «стінку», падав у штрафному, але відзначитися не зміг.

В кінці лютого - початку березня «Реал» і «Барселона» двічі поспіль зустрінуться в Мадриді на “Сантьяго Бернабеу” протягом чотирьох днів. 27-го лютого команди зіграють в матчі-відповіді півфіналу Кубка Іспанії, 2 березня - в 26-му турі чемпіонату країни.

За всю історію «Реал» і «Барселона» провели 239 офіційних матчів. Класико 95 раз закінчилося перемогою мадридського клубу, 93 зустрічі виграли каталонці. При цьому була зафіксована 51 нічия.

У першому колі чемпіонату Іспанії нинішнього сезону «Барселона» 28 жовтня розгромила «Реал» на «Камп Ноу» з рахунком 5: 1. Хет-трик оформив уругвайський нападник каталонського клубу Луїс Суарес, по м’ячу в складі господарів забили бразильський півзахисник Філіпа Коутіньйо і чилійський хавбек Артуро Відаль. У мадридців автором єдиного гола став бразильський захисник Марсело.

У чвертьфіналі Кубка Іспанії «Барселона» пройшла за сумою двох матчів «Севілью». У першій грі андалусский клуб удома здолав суперника з рахунком 2: 0, відзначилися Пабло Сарабія і Віссам Бен-Йедер. У матчі-відповіді каталонці здобули розгромну перемогу на «Камп Ноу» з різницею в п’ять голів - 6: 1. Дубль оформив Коутиньо, по м’ячу забили Іван Ракітіч, ​​Серджіо Роберто, Луїс Суарес і Ліонель Мессі.

«Реал» на цій стадії двічі переміг «Жірону» (4: 2, 3: 1). У домашній зустрічі у мадридців дубль зробив капітан команди Серхіо Рамос, в матчі-відповіді два голи забив французький форвард Карім Бензема.

Дякую всім за прочитання. ставте свої лайки і підписуйтесь на мій ресурс.