'Арсенал' 0 - 2 'Манчестер Сіті': зіпсований дебют Емері

рахім стерлінг (man of the match) в матчі з «арсеналом» забив свій 50-й гол в апл

Рахім Стерлінг (Man of the Match) в матчі з «Арсеналом» забив свій 50-й гол в АПЛ

У головному матчі першого туру АПЛ “Манчестер Сіті” обіграв в гостях «Арсенал».Матч завершився з рахунком 0-2, авторами м’ячів стали Рахім Стерлінг і Бернардо Сілва. Бенджамін Менді записав на свій рахунок дві гольові передачі.

Вперше з 1996 року в офіційному матчі «каноніри» вийшли на поле під керівництвом нового тренера, Унаї Емері.

«У першій половині ми грали не так, як хотіли, - поскаржився Емері, - в перерві я поговорив з хлопцями і закликав їх більше брати гру на себе. На мій погляд, у другому таймі гра «Арсеналу» покращилася, ми стали більшою мірою дотримуватися нашого плану. »

«У нас багато гравців, які поки в недостатній формі, - повідомив в інтерв’ю BBC Sport головний тренер« городян »Хосеп Гвардіола, - але ми разом вже два роки і знаємо, що потрібно робити. Ми показали хорошу гру і від матчу до матчу будемо ставати краще. Для мене великий привілей бути тренером «Манчестер Сіті».У нас фантастичний склад, і мені гріх скаржитися на що-небудь. »