'Арсенал' обіграв 'Манчестер Юнайтед&raquo

У центральному матчі 30-го туру англійської Прем’єр-ліги «Арсенал» обіграв «Манчестер Юнайтед».

У «Ман Юнайтед» все ще багато травмованих, але гравці поступово повертаються в команду, ось і в сьогоднішньому матчі: Матіч - в основі, Марсьяль - в запасі.

Перший тайм був просто феєричним. Матч був важливий для лондонців і манкуніанців в світлі боротьби за місце в топ-4.«Арсенал» і «МЮ» створювали моменти один за іншим - «Юнайтед» Сульшера по класиці розганявся після вдалого пресингу.«Каноніри» Емері наступали як завгодно, в позиційних атаках, в швидких забігах. Дуже видовищний англійський футбол.

У дебюті поєдинку міг відзначитися Ромелу Лукаку, але бельгієць потрапив в поперечину. Рахунок в матчі відкрив Граніт Джака. Швейцарець завдав точного удару з-за меж штрафного. Жахлива помилка Де Хеа.

У другому таймі гра «МЮ» начебто розладналася, помилка за помилкою. Всі атаки манкуніанців розсипалися про лондонських захисників, опорників, про все, як ніби для цього потрібна була причина. Занадто багато браку в грі. «Арсенал» же просто зловив гостей на помилку - найдурніший фол Фреда на Лаказетт перетворив в гол Обамеянг. З пенальті.

Останні хвилини команди проводили під проливним лондонським дощем. Джонатан Мосс компенсував п’ять хвилин до другого тайму, але рахунок 2: 0 так і став підсумковим.

Голи: Джака, 12 (1: 0), Обамеянг, 69 (2: 0, з пенальті).