'Вашингтон' - чемпіон: Овечкін став легендою

«вашингтон» - чемпіон: овечкін став легендою

«Вашингтон Кепіталз» здобув вольову перемогу над «Вегас Голден Найтс» в п’ятому матчі фінальної серії і став володарем Кубка Стенлі. Олександр Овечкін отримав приз найкориснішому гравцеві плей-офф.

«Вашингтон» вперше в своїй історії став володарем Кубка Стенлі, який капітан Олександр Овечкін підняв над головою першим. Він став першим російським

А ще він став володарем «Конн Смайт трофі», призу найціннішому гравцеві плей-офф, випередивши свого одноклубника і співвітчизника Євгенія Кузнєцова. Той задовольнився, крім командного трофею, званням кращого бомбардира Кубка Стенлі з 31 (12 + 19) очком

ХІД МАТЧУ

Перший період пройшов без голів, хоча шанси були і у тих, і у інших, а одного разу ворота господарів врятувала лише поперечина. На п’ятій хвилині другого періоду Якуб Врана втік один на один з воротарем «Вегаса» Марком-Андре Флері і відкрив рахунок.

Через п’ять хвилин шайба вже влетіла у ворота Брейді Холтбі, причому від коника свого ж захисника.

Але тут же господарі залишилися в меншості, яке тривало зовсім недовго: Овечкін закинув свою 15 шайбу в нинішньому плей-офф.

Але «Вегас» знову відігрався, причому, гол знову вийшов корявим, тренер «Вашингтона» Баррі Тротца навіть зипросіл відеоперегляд.

В кінці періоду вже «Вегас» отримав більшість, причому видалений був Овечкін, і господарі вперше в матчі вийшли вперед - 3: 2.

«Вашингтон» закинув дві шайби поспіль. «Вегас» зняв воротаря за дві хвилини до фінальної сирени, але зрівняти рахунок господарям не вдалося.

«Вашингтон Кепіталз» виграв Кубок Стенлі вперше в історії. У нинішньому плей-офф «Кепіталз» обіграли по черзі «Коламбус» (рахунок у серії - 4: 2), «Піттсбург» (4: 2) і «Тампа» (4: 3).